Asistent Manager

Angajăm persoană în calitate de asistent-manager. Job-ul prevede o activitate de oficiu foarte dinamică care include mai multe activități interesante:
– Pregătirea anunțurilor și a materialelor publicitare ale companie
– Crearea și promovarea ofertelor companiei online și off-line
– Interceptarea mesajelor și apelurilor telefonice de la clienți și oferirea unei consultanțe – corespunzătoare
– Gestionarea bazei de date cu clienți
– Multe alte activități despre care vom vorbi în timpul unui interviu la oficiul nostru.

Cerințe:
1. Cunoașterea limbilor română și rusă
2. Experiența de lucrul cu clienții reprezintă un avantaj
3. Cunoștințe de bază în utilizarea PC
4. Bine dispus (ă)
5. Capacitatea de a învăța lucrurile rapid
6. Cunoașterea programelor: Photoshop, Corel Draw, Canva constituie un mare avantaj.
Vrem în echipa noastră oameni activi, dinamici, responsabili, sociali, pozitivi care sunt flămânzi să muncească cu pasiune!

Ce îți oferim:
– Salariu motivant (se discută la interviu)
– Pachet social complet
– Posibilitate de creștere
– Oficiu în centrul Chișinăului
– Instruire și pregătire practică continuă

Orar de lucru: Luni-Vineri de la 09:00 – 18:00

Trimite CV-ul la hr@chirii.md

AGENT IMOBILIAR

Responsabilităţi de bază:

* Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei și atragerea noilor clienți
* Intermedierea și monitorizarea întregului proces de tranzacționare
* Negocierea și încheierea contractelor de prestare a serviciilor de intermediere
* Administrarea bazei de clienți și raportarea lucrului efectuat

Cerinţe faţă de candidaţi:

* Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel conversațional (engleza constituie un avantaj)
* Organizat, responsabil, onest și punctual
* Abilități de comunicare și gestionare independentă a sarcinilor
* Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stres
* Deținerea automobilului personal (reprezintă un avantaj)

Oferta Companiei:

* Salariu motivant
* Posibilitate de creștere profesională și financiară
* Sistem complet și complex de tehnici ale pieței imobiliare
* Tehnici și oameni experimentați care te vor ajuta să te promovezi
* Programe de training și cel mai bun sistem de educație/ instruire în domeniu
* Interacțiunea cu noi oamenii din domeniul business-ului
* Acces la cele mai bune evenimente de profil

Dacă vrei să începi o carieră în domeniul imobiliar, să-ți dezvolți capacitățile personale și profesionale, expediază CV-ul la adresa hr@chirii.md