AGENT IMOBILIAR

Responsabilităţi de bază:

* Gestionarea relaţiilor cu clienţii companiei și atragerea noilor clienți
* Intermedierea și monitorizarea întregului proces de tranzacționare
* Negocierea și încheierea contractelor de prestare a serviciilor de intermediere
* Administrarea bazei de clienți și raportarea lucrului efectuat

Cerinţe faţă de candidaţi:

* Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel conversațional (engleza constituie un avantaj)
* Organizat, responsabil, onest și punctual
* Abilități de comunicare și gestionare independentă a sarcinilor
* Capacitatea de a găsi soluții în situații dificile și rezistență în situații de stres
* Deținerea automobilului personal (reprezintă un avantaj)

Oferta Companiei:

* Salariu motivant
* Posibilitate de creștere profesională și financiară
* Sistem complet și complex de tehnici ale pieței imobiliare
* Tehnici și oameni experimentați care te vor ajuta să te promovezi
* Programe de training și cel mai bun sistem de educație/ instruire în domeniu
* Interacțiunea cu noi oamenii din domeniul business-ului
* Acces la cele mai bune evenimente de profil

Dacă vrei să începi o carieră în domeniul imobiliar, să-ți dezvolți capacitățile personale și profesionale, expediază CV-ul la adresa hr@chirii.md